IX Konferencja Czasopisma Clinical Diabetology

Konferencja w formie wirtualnej

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną IX Konferencja Czasopisma "Clinical Diabetology"  zmienia formułę z tradycyjnej na Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą w niej uczestniczyć w takiej formie po uprzednim dokonaniu bezpłatnej rejestracji.
Proponowana formuła konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub sesji, ale na aktywny udział w dyskusji.

Konferencje typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość udziału w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Może także zadecydować o wzięciu udziału na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie sesje live transmitowane w czasie rzeczywistym będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

Termin
18–19 czerwca 2020 roku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak

Punkty edukacyjne
Informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mail podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu proszę zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja
  2. W sekcji Archiwalne webinary, po prawej stronie, proszę wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Proszę wybrać Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat pojawi się w nowym oknie.
  5. Certyfikat jest gotowy do wydruku.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

W przypadku wystąpienia błędów w danych lub jakichkolwiek innych problemów należy się skontaktować z Organizatorem.

Certyfikat Infarma

 

Copyrights © 2021 Via Medica